Szybka wysyłka
Atrakcyjne ceny i wysoka jakość
Napisz lub zadzwoń
+48 737-174-556
Strona główna » Zasady wysyłki

Zasady wysyłki

Zasady wysyłki towaru
 

1. Kupujący przed sfinalizowaniem Zamówienia wybiera metodę dostawy spośród następujących:

a) kurier 24h;

b) Paczkomat InPost;

c) odbiór osobisty;

d) dostawa pod drzwi na wskazany adres przez zamawiającego na terenie miasta Toruń (kod pocztowy 87-100).

2. Całkowity koszt oraz czas dostawy są wskazywane przy wyborze metody dostawy i wynoszą odpowiednio dla Zamówienia do wysokości 299 zł, płatność z góry:

a) kurier: 14,99 zł, czas dostawy: 1-2 dni robocze (od momentu nadania przesyłki) - chwilowo niedostępne;

b) Paczkomat InPost: 12,99 zł, czas dostawy: 1-3 dni robocze (od momentu nadania przesyłki)- chwilowo niedostępne;

c) odbiór osobisty: dostawa darmowa, czas dostawy: następny dzień roboczy;

d) dostawa pod drzwi jest uzależniona od adresu dostawy i jest możliwa tylko na terenie Miasta Toruń (kod pocztowy 87-100):

- Rejon 1 - os. Rubinkowo 1 i 2, Na Skarpie - dostawa: 0 zł

- Rejon 2 - os. Bielawy-Grębocin, Kaszczorek, Mokre, Wrzosy, Chełmńskie, Staromiejskie, Bydgoskie, lewobrzeżna część Torunia, dostawa: 6 zł

W przypadku Zamówień, których wartość przekracza 299 zł, płatność z góry, dostawa jest darmowa (z wyłączeniem pkt 2d). Płatność za pobraniem dostępna jest wyłącznie dla Zamówień, w których dostawa jest realizowana za pośrednictwem kuriera24h, do wysokości Zamówienia 1000 zł. Koszt takiej dostawy wynosi 17,99 zł. Wskazane ceny dostaw stanowią cenę brutto i są podane w polskich złotych.

3. Sprzedawca może ograniczyć dostępne metody dostawy w odniesieniu do niektórych kategorii Produktów albo z uwagi na wartość lub wielkość Zamówienia.

4. Odbiór osobisty Zamówienia jest dokonywany w lokalu Sklepu Zielarsko-Kosmetycznego, adres: ul. Ligi Polskiej 12K, 87-100 Toruń, w godzinach pracy Sklepu, tj. w dni robocze od godz. 8:30 do godz. 17:00, w soboty od godz. 8:30 do godz. 13:00. Kupujący zostanie powiadomiony o możliwości odbioru Zamówienia za pomocą wiadomości e-mail lub/i wiadomości SMS. Odbiór Zamówienia jest możliwy w terminie czternastu dni od daty otrzymania tej wiadomości. Zapłata za odbiór osobisty w Sklepie jest uiszczana podczas odbioru towaru.

5. Dostawa pod drzwi jest realizowana w dniu zamówienia po godz. 17:00. W przypadku braku możliwości realizacji zamówienia tego samego dnia Sklep poinformuje o tym fakcie Kupującego za pośrednictwem maila lub/i wiadomości SMS. Zapłata za zamówienie przy wyborze dostawy pod drzwi jest uiszczana podczas dokonywania zamówienia za pośrednictwem dostępnych form płatności. Realizacja zamówienia rozpoczyna się w momencie wpłynięcia środków na konto Sklepu lub po przesłaniu potwierdzenia zapłaty na adres: kontakt@zbr24pl.

6. W przypadku Zamówień, które nie są dostarczane do lokalu Sklepu, Kupujący przed odebraniem Zamówienia jest zobowiązany sprawdzić, czy uszkodzeniu podczas transportu nie uległo opakowanie zawierające Produkt. W szczególności należy zwrócić uwagę na stan opakowania oraz taśm zabezpieczających. W przypadku stwierdzenia uszkodzenia przesyłki, Kupujący jest zobowiązany spisać w obecności dostawcy protokół szkody oraz niezwłocznie powiadomić o tym Sprzedawcę.

7. Sprzedawca może obciążyć Kupującego kosztami dostawy w przypadku braku możliwości doręczenia Zamówienia z powodu wskazania błędnego lub niepełnego adresu dostawy.


Przejdź do strony głównej
Newsletter

Prześlij nam swój adres e-mail, a my powiadomimy Cię o nowych produktach, najlepszych cenach, promocjach i wyprzedażach. Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów marketingowych
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych na wskazany przeze mnie adres e-mail