Szybka wysyłka
Atrakcyjne ceny i wysoka jakość
Napisz lub zadzwoń
+48 737-174-556
Strona główna » Płatności

Płatności

Konto bankowe do przelewów:

Bank: Bank Millennium SA

Numer konta: 92 1160 2202 0000 0004 7413 7767
 

1. Wskazane w Sklepie internetowym ceny Produktów są podane w polskich złotych i stanowią cenę brutto. Ceny Produktów nie zawierają kosztów dostawy lub innych dodatkowych kosztów wskazanych podczas składania Zamówienia.

2. Całkowity koszt Zamówienia obejmujący cenę Produktu, koszt dostawy oraz ewentualne koszty dodatkowe, jest wskazany przed potwierdzeniem Zamówienia.

3. Kupujący może wybrać następującą formę płatności:

a) przelew elektroniczny (przelewy24);

b) przelew tradycyjny;

c) płatność kartą;

d) płatność mobilną BLIK;

e) płatność za pobraniem, tj. gotówką przy odbiorze Zamówienia.

4. Sprzedawca może ograniczyć dostępność danej metody płatności w odniesieniu do niektórych kategorii Produktów albo z uwagi na wartość lub wielkość Zamówienia.

5. W przypadku wybrania metody płatności obsługiwanej przez zewnętrzny system transakcyjny, Kupujący zostanie przekierowany na stronę internetową umożliwiającą dokonanie płatności. Kupujący jest zobowiązany postępować zgodnie z poleceniami zamieszczonymi w serwisie transakcyjnym.

6. Płatność za pobraniem jest dostępna za dodatkową opłatą wskazaną i zaakceptowaną przez Kupującego przy wyborze tej metody płatności i jest dostępna dla Zamówień, których wartość nie przekracza tysiąca złotych.

7. W przypadku wybrania metody płatności za pomocą przelewu tradycyjnego, Kupujący jest zobowiązany dokonać płatności niezwłocznie po potwierdzeniu Zamówienia, na następujący numer konta bankowego: Odbiorca: Zdrowie Bez Recepty, ul. Ligi Polskiej 12K, 87-100 Toruń, Bank: Bank Millennium SA Numer, konta: 92 1160 2202 0000 0004 7413 7767. W tytule przelewu należy wskazać numer Zamówienia.


Przejdź do strony głównej
Newsletter

Prześlij nam swój adres e-mail, a my powiadomimy Cię o nowych produktach, najlepszych cenach, promocjach i wyprzedażach. Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów marketingowych
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych na wskazany przeze mnie adres e-mail